Değerli öğrencilerimiz, 

Ülkemizi ve tüm dünyayı etkisi altına alan COVİD-19 salgını nedeniyle bir süredir uzaktan eğitim yöntemleriyle devam eden eğitim-öğretim faaliyetlerimizin ölçme ve değerlendirmelerinin yapılabilmesi için sadece bu dönemde ve teorik derslerde geçerli olmak üzere 2 (iki) adet vize sınavı ( etki oranı % 40) uygulaması; 1 (bir) adet final sınavı (%60) uygulamasıyla eğitim faaliyetlerimizin ölçme-değerlendirmesi gerçekleştirilecektir. 

Zor günlerden geçtiğimiz bu süreçlerde eğitim-öğretim faaliyetlerinin aksamaması adına uygulanan alternatif çözüm yollarına ait duyurularımızı Üniversitemiz ve Meslek Yüksekokulumuza ait resmi web sitelerinden sıkı sık takip etmeniz ve bu web sitelerinde yer alan duyurular dışındaki sosyal medya organlarında paylaşılan asılsız bilgilere itibar etmemeniz büyük önem taşımaktadır. 

Uygulanan süreçler hakkındaki sorularınız ya da sorunlarınız için, yine web sitemizdeki akademik personel başlıklı bölümde yer alan akademik danışmanlarınıza ait e-mail adreslerini kullanarak danışman hocalarımızdan bilgi alabilirsiniz.

2019-2020 Bahar dönemi için Meslek Yüksekokulumuz bünyesinde ara sınavlar ‘performans ödevi’ şeklinde gerçekleştirilecektir. Öğretim üyeleri tarafından iki (2) ‘performans ödevi’ verilecek, ara sınav puanlaması bu iki ödev üzerinden yapılacaktır.  ‘Performans Ödevlerinin’ verilmesi ve sisteme yüklenmesi ile ilgili takvim aşağıdaki gibidir;

Öğretim Üyelerinin Her İki Ödev Konusunu/Sorusunu Sisteme Yüklemesi için

Son Gün 30 Nisan 2020

 

Öğrencilerin Ödev Teslim Tarihleri

Birinci Ödev/Konu için  4-9 Mayıs 2020 arası

İkinci Ödev/Konu için 10-15 Mayıs 2020 arası

Öğretim Üyelerinin Notları Sisteme Girmesi için

Son Gün 22 Mayıs 2020  

Meslek Yüksekokulumuzun Bahar Dönemine ait Vize Sınavı programı aşağıdaki linkte yayınlanmıştır.

Tüm öğrencilerimize ve akademik personelimize şimdiden başarılar ve kolaylıklar dileriz. 

Bahar Dönemi Vize Sınavı Programına Ulaşmak İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ.

Olusturulma Tarihi:2020-04-27 20:22:54
Guncelleme Tarihi: 2020-04-28 12:32:32